Hakkımızda

MOBPAZAR

1994 yılında döşemelik kumaş ve yatak yüzü kumaş üretimi ile ticari serüvenimize başladık. Kumaş imalatı sektöründe Ar-Ge çalışmaları ve yatırımlarla büyüdük, başarılar elde ettik. Ancak sadece tekstil alanında değil farklı sektörlere de adım atmaktan çekinmedik.

Derman olmaya devam sloganı ile çıktığımız yolda ilk uluslararası yatırımımızı 2007 yılında Rusya Federasyonu’nda gerçekleştirdik. Kurmuş olduğumuz tesiste ortopedik yatak üretimine başlayarak Rusya pazarında yerimizi aldık.

Yurt içi ve uluslararası deneyimlerimizi birleştirerek 2011 yılında ‘’DERMAN YATAK’’ markası ile Bursa tesisimizde üretimlerimize devam ederek yatak sektöründe hızla yükseldik.

Türkiye ekonomisinin verdiği güven ile Bursa’daki üretim tesislerimizde ortopedik yatak, visco yatak, şantiye yatakları, sünger yataklar, baza ve baza başlığı, öğrenci yurt yatakları, yastık, metal ranza ve metal karyola üretimimiz sürdürdük. Geleceğe daha büyük adımlarla ilerlemeye karar verdik.

Kendimizi sürekli yenileyerek, gelişen teknolojiyi üretim ve teknoloji alt yapımızla birleştirerek 2014 yılında ‘’MOBPAZAR’’ markası ile e-ticaret sektörüne adım attık. Kısa sürede tüm Türkiye’nin sen sevilen ve beğenilen markaları arasına girdik. Kategorimizdeki ürünlerle pazaryerlerinde en çok aranan ve en çok satan ürünler arasında yer almayı başardık.

2023 yılı itibari ile üretim kapasitemizi ve makine parkurumuzu genişletme kararı alarak e-ticaret operasyon merkezimizi ve üretim hattımızı 20.000m² açık 11.000m² kapalı alan ile Samsun Bafra ilçesine taşımış olup üretim ve satış operasyonlarımız yeni merkezimizde devam etmektedir.

Yenilikçi vizyonumuz ile güzel tasarlanmış kaliteli mobilyaların, servete mal olmaması gerektiğine inanıyoruz ve bu uğurda aşk ile tüm Dünya için üretmeye ve yeni ürün geliştirmelerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören bir firmayız, tecrübeli ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin sorun ve taleplerine hızlı ve etkin bir şekilde yanıt vererek çözüme kavuşturuyoruz.

 

Kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimize değer sunuyoruz.